درباره ما

درباره شرکت داده پردازی تیام اندیش پارسیان

شرکت داده پردازی تیام اندیش پارسیان در زمینه فناوری اطلاعات و ارائه محصولات،  خدمات پس از فروش و  مشاوره فعالیت مینماید و با تلاش مدیران با سابقه و مجرب در این مدت پیشرفت های چشمگیری در راستای اهداف خود داشته است.

شرکت تیام اندیش کار خود را با عرضه سرورها و تجهیزات قدرتمند HP در ایران آغاز نموده و در حال حاضر دارای یکی از کامل ترین مجموعه تجهیزات HP می باشد . همچنین شایان ذکر است این شرکت  با بهره مندی از کارشناسان مجرب اقدام به ارائه مشاوره در زمنیه تهیه قطعات و خدمات پس از فروش به مشتریان خود نموده است تا همچنان پیشگام در ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود باشد .

همچنین توجه اساسی به نیازهای مشتریان ما را بر آن داشت که با توجه به هدف گذاریهای انجام شده ، رویه گارانتی و خدمات پس از فروش این شرکت ، بصورت گسترده در سطح کشور با ذکر نام گارانتی شرکت داده پردازی تیام اندیش پارسیان با نام انحصاری گارانتی دتاپ (DETAP)  ایجاد گردد که آماده خدمات رسانی به مشتریان گراامی می باشد .

هدف شرکت تیام اندیش استفاده از نیروهای مجرب در زمینه فن آوری اطلاعات و ارائه بهترین خدمات و قطعات در راستای تحقق شعار به آینده خوش آمدید می باشد امید است بتوانیم گامی مثبت به سوی آینده برای شما مشتریان گرامی برداریم.


Mission

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing metus elit. Quisque rutrum pellentesque imperdiet.

Vision

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Quisque rutrum pellentesque imperdiet. Nulla lacinia iaculis nulla nisi elit consequat.